Sayılı Gün PDF

Tunisiamobilitycongress.com Sayılı Gün Image
AÇIKLAMA

Sayılı Gün harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Birol Tezcan. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Birol Tezcan'den Sayılı Gün kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi’nde hastane koridorlarından taşan acıları ve umutları bizlere ulaştıran Birol Tezcan, Sayılı Gün’de yüreklerimize dokunan öyküleriyle, özlemenin, beklemenin, gün saymanın evrensel ruh halini bizlere, bizim dilimizden anlatıyor. Bazen yaşam kullanma kılavuzu gibi, bazen bir ağabeyle dertleşmek gibi, bazen de özlediğimiz Yeşilçam filmleri gibi…Ot Dergisi’ndeki yazı ve öyküleriyle pek çok okurun takdirini kazanan Birol Tezcan’ın yeni öyküleri hepimize hem hüzünlü hem de keyifli bir okuma serüveni vaat ediyor…(Tanıtım Bülteninden) 

Sayılı gün çabuk geçer! Sen, saymasan da zaten, İnsan, fânî olduğunu, anlamaz hakîkaten. Dün, bugün, yarın derken, geçip gitti ömrümüz, Yerde kaldı kendimize, verilen her sözümüz.

BILGI

YAZAR: Birol Tezcan

DOSYA ADI: Sayılı Gün.pdf

ISBN: 9786053756583

YAYIN TARIHI: 2017

DOSYA BOYUTU: 1,32 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Sayılı Gün (@sayili_gun) | Twitter

...acıları ve umutları bizlere ulaştıran Birol Tezcan, Sayılı Gün'de yüreklerimize dokunan öyküleriyle, özlemenin, beklemenin, gün saymanın evrensel ruh halini bizlere, bizim dilimizden anlatıyor.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Sayılı Gün mü Sayısız Gün mü Çabuk Geçer? - KizlarSoruyor

Rüyamda kendimi kabak tarlası, tavuk çiftliğinde ya da su tankında boğuluyor görerek uyandığım gün biter. Saysam mı? Sayılı gün çabuk geçer derler. Ama tecrübeyle sabittir ki; deler de geçer.

İLGILI KITAPLAR