Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri PDF

Tunisiamobilitycongress.com Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri Image
AÇIKLAMA

Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Eduardo Galeano. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Eduardo Galeano'den Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

"Kimse gidecek kadar kahraman, kalacak kadar vatansever değil."Bir yanda işkenceler, kayıplar, ölümler, katliamlar, sürgünler... Diğer yanda umut, mücadele ve direnç... Sevincin ve coşkunun, acı ve umutsuzluğun yanıbaşında filizlenişinin tanıklığı. Çaresizlikten mücadele, baskılardan direniş yaratan bir halkın fotoğrafı.Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri sahne sahne ilerleyen bir günce niteliğinde. Röportajlardan anılara, tarihsel kısa öykülerden aforizmalara yayılan, Latin Amerika halkının geçmişine ayna tutan, acıları ve umudu yan yana ve keskin bir dille anlatan alışılmadık bir yaşam öyküsü.Bu kitapta anlatılanlar coğrafi olarak ne kadar uzağımızda olursa olsun, tanıdık gelecek okuyucuya. İnsanın insanlık savaşına dair bu sahneleri okurken hissettikleriniz sizi, nerede olursanız olun, yakın çağrışımlara sürükleyecek.Galeano, dünyanın vicdanı olmaya devam ediyor.Sayfa Sayısı: 200Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 

Eduardo Galeano 'yu Kucaklaşmanın kitabında tanımış daha sonra ''Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri '' kitabını almıştım. Şimdi size anlatacağım kitap Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri...

BILGI

YAZAR: Eduardo Galeano

DOSYA ADI: Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri.pdf

ISBN: 9789755705620

YAYIN TARIHI: 2012

DOSYA BOYUTU: 8,49 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri

Çaresizlikten mücadele, baskılardan direniş yaratan bir halkın fotoğrafı. Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri sahne sahne ilerleyen bir günce niteliğinde.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Sizi Kitapla Buluşturur — Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri

Çaresizlikten mücadele, baskılardan direniş yaratan bir halkın fotoğrafı.Aşkın ve Savaşın Gündüz ve Geceleri sahne sahne ilerleyen bir günce niteliğinde.

İLGILI KITAPLAR