Tanrılar Geçidi PDF

Tunisiamobilitycongress.com Tanrılar Geçidi Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Tanrılar Geçidi. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Tanrılar Geçidi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

-Aralarında gizlenen bir TİRAN…-Seçim yapmak zorunda olan bir ÂŞIK…-Ve hepsini sona erdirecek bir SAVAŞ…Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili görüntüler Helen'ı rahatsız etmeye devam ediyordu. Onları bir kez daha hapsetmenin yolunu bulamazlarsa sonu gelmez bir kaosa sürüklenme tehlikesi ile karşı karşıyaydılar.Helen'ın sahip olduğu güçler arttıkça ölümlü arkadaşları ile arasındaki mesafe daha da büyümeye başlamıştı. Ne yazık ki bu durum, ondan korkmakla saygı duymak arasında bocalayan bir zamanların ayrılmaz grubunun bölünmesi anlamına da geliyordu.Tiran'ın aralarından biri olduğunu söyleyen Kâhin, işleri daha da çıkmaza sürüklerken, bütün oklar Orion'u işaret ediyordu. Hâlâ onu mu yoksa Lucas'ı mı sevdiğinden emin olamayan Helen, gitgide yaklaşmakta olan savaş yüzünden artık bir karar vermek zorundaydı.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 400Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Altın Kitaplar 

20.63 TL. Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili görüntüler Helen'ı rahatsız etmeye devam ediyordu.

BILGI

YAZAR: Josephine Angelini

DOSYA ADI: Tanrılar Geçidi.pdf

ISBN: 9789752120310

YAYIN TARIHI: 2015

DOSYA BOYUTU: 4,56 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Tanrılar Geçidi Josephine Angelini

Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili görüntüler Helen'ı rahatsız etmeye devam ediyordu. Hayaller Geçidi; Yıldız Geçidi 2. Kitap. 22 22.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Josephine Angelini Tanrılar Geçidi Ekitap Pdf İndir | Kitaptanitimlari.Com

Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili görüntüler Helen'ı rahatsız etmeye devam ediyordu. Yıldız geçidi 22.00 tl 16.50 tl.

İLGILI KITAPLAR