Ay Yüzlü Mehlikam Efruzlu Notlarım PDF

Tunisiamobilitycongress.com Ay Yüzlü Mehlikam Efruzlu Notlarım Image
AÇIKLAMA

Ay Yüzlü Mehlikam Efruzlu Notlarım harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Sultan Özateş. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Sultan Özateş'den Ay Yüzlü Mehlikam Efruzlu Notlarım kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Yürek, günlük hislerle renklenip, zamanı yaşamadan sürecini tamamlıyor sadece. Günlük yaşamımızda etkilendiğimiz hislerin etkisi, yüreğin istekleri, düşlerin göstergesi, düşlerin armonisi, onların arasında sıkışan hayatın sesidir.Efruzlu Notları elinize aldığınızda ay yüzlü Mehlika' nın günlük notlarında kendi hislerinize yakın çok şey bulacaksınız.Anlık duyguların satırlarında renkli bir yolculuğa çıkacaksınız. Kaybolan sevgilerin güzelliğinde demlenen hayallerin kelimelerinde mutlu olacaksınız.Bir yazının içinde yaşanmış kısa masallarda yüreklerin ay gibi tutulmasına rüzgâr, martı, keder, hüzün, naz, buğulanmış kirpikler ya da hatıralardaki kırgınlıkları okuyacaksınız.Her bir notum mevsimi olmayan içselliğime gelen misafirim gibi oldu. Notlarıma eşlik eden yüreğime, arkadaşlarıma ve öğrencilerime teşekkür ediyorum.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 99Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Ark Kitapları 

...sesidir.Efruzlu Notları elinize aldığınızda Ay Yüzlü Mehlika' nın günlük notlarında okuyacaksınız.Her bir notum mevsimi olmayan içselliğime gelen misafirim gibi oldu.

BILGI

YAZAR: Sultan Özateş

DOSYA ADI: Ay Yüzlü Mehlikam Efruzlu Notlarım.pdf

ISBN: 9786055350536

YAYIN TARIHI: 2014

DOSYA BOYUTU: 6,55 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Hayata Dair Renkli Notlarım... Ay Yüzlü Mehlikam Efruzlu Notlarım - S

EFRUZLU NOTLARI elinize aldığınızda AY YÜZLÜ MEHLİKA' nın günlük notlarında kendi hislerinize yakın çok şey bulacaksınız. Her bir notum mevsimi olmayan içselliğime gelen misafirim gibi oldu.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Hayata Dair Renkli Notlarım... Ay Yüzlü Mehlikam Efruzlu Notlarım...

EFRUZLU NOTLARI elinize aldığınızda AY YÜZLÜ MEHLİKA nın günlük notlarında kendi hislerinize yakın çok şey bulacaksınız. Anlık duyguların satırlarında renkli bir yolculuğa çıkacaksınız.

İLGILI KITAPLAR